Til denne turnering er det mulighed at prenumerere på resultaten for et vist hold.
Omkostningen pr mottaget SMS er
3.00 NOK.
Gælder hvis i har en norsk operatør i jeres hjemland.
SMS kan tilbydes til følgende lande. Klik på passende flag for mere info.
Send nedenstående SMS-tekst til
2140
før at abonnere på følgende holds kamper:
Team no
Team name
Class
SMS text to send
1
Aalborg KFUM
P14
CUPTEAM 4901-1
to
2140
2
Aars HK 1
D10
CUPTEAM 4901-2
to
2140
3
Aars HK 1
D12
CUPTEAM 4901-3
to
2140
4
Aars HK 1
P12
CUPTEAM 4901-4
to
2140
5
Aars HK 2
D10
CUPTEAM 4901-5
to
2140
6
Aars HK 2
D12
CUPTEAM 4901-6
to
2140
7
Aars HK 2
P12
CUPTEAM 4901-7
to
2140
8
Aars HK 3
D10
CUPTEAM 4901-8
to
2140
10
Aulum HK*
D10
CUPTEAM 4901-10
to
2140
11
Bov IF
D10
CUPTEAM 4901-11
to
2140
13
Bov IF
D12
CUPTEAM 4901-13
to
2140
14
Bov IF
D14
CUPTEAM 4901-14
to
2140
15
Bov IF
P12
CUPTEAM 4901-15
to
2140
16
Bov IF
P14
CUPTEAM 4901-16
to
2140
206
Bov IF 1
P10
CUPTEAM 4901-206
to
2140
138
Bov IF 2
P10
CUPTEAM 4901-138
to
2140
216
Fursund/Sundsøre
D10
CUPTEAM 4901-216
to
2140
208
Fursund/Sundsøre
D14
CUPTEAM 4901-208
to
2140
17
Fursund/Sundsøre 1
D12
CUPTEAM 4901-17
to
2140
19
Fursund/Sundsøre 1*
P14
CUPTEAM 4901-19
to
2140
21
Fursund/Sundsøre 2
D12
CUPTEAM 4901-21
to
2140
219
Fursund/Sundsøre 2*
D10
CUPTEAM 4901-219
to
2140
22
Fursund/Sundsøre 2*
P14
CUPTEAM 4901-22
to
2140
23
Fursund/Sundsøre*
P10
CUPTEAM 4901-23
to
2140
34
Galten FS
P10
CUPTEAM 4901-34
to
2140
38
Galten FS
P14
CUPTEAM 4901-38
to
2140
212
Galten FS 1*
D10
CUPTEAM 4901-212
to
2140
213
Galten FS 2
D10
CUPTEAM 4901-213
to
2140
230
Galten FS*
D14
CUPTEAM 4901-230
to
2140
215
Galten FS*
P12
CUPTEAM 4901-215
to
2140
227
Hanstholm IF
D10
CUPTEAM 4901-227
to
2140
42
HF Mors 1
D10
CUPTEAM 4901-42
to
2140
44
HF Mors 1
D12
CUPTEAM 4901-44
to
2140
43
HF Mors 1
P10
CUPTEAM 4901-43
to
2140
45
HF Mors 1
P12
CUPTEAM 4901-45
to
2140
46
HF Mors 2
D10
CUPTEAM 4901-46
to
2140
48
HF Mors 2
D12
CUPTEAM 4901-48
to
2140
47
HF Mors 2
P10
CUPTEAM 4901-47
to
2140
49
HF Mors 2
P12
CUPTEAM 4901-49
to
2140
51
HF Mors 3
D10
CUPTEAM 4901-51
to
2140
53
HF Mors 3
D12
CUPTEAM 4901-53
to
2140
52
HF Mors 3
P10
CUPTEAM 4901-52
to
2140
54
HF Mors 3*
P12
CUPTEAM 4901-54
to
2140
55
HF Mors 4
D10
CUPTEAM 4901-55
to
2140
56
HF Mors 4
D12
CUPTEAM 4901-56
to
2140
57
HF Mors 4
P12
CUPTEAM 4901-57
to
2140
58
HF Mors/Nordmors 1
D14
CUPTEAM 4901-58
to
2140
59
HF Mors/Nordmors 1
P14
CUPTEAM 4901-59
to
2140
61
HF Mors/Nordmors 2
D14
CUPTEAM 4901-61
to
2140
62
HF Mors/Nordmors 2*
P14
CUPTEAM 4901-62
to
2140
63
Hirtshals HH80
D12
CUPTEAM 4901-63
to
2140
197
Hirtshals HH80 1
P10
CUPTEAM 4901-197
to
2140
64
Hirtshals HH80 1
P12
CUPTEAM 4901-64
to
2140
65
Hirtshals HH80 1
P14
CUPTEAM 4901-65
to
2140
66
Hirtshals HH80 2
P10
CUPTEAM 4901-66
to
2140
67
Hirtshals HH80 2
P12
CUPTEAM 4901-67
to
2140
68
Hirtshals HH80 2
P14
CUPTEAM 4901-68
to
2140
78
Horne KFUM
D14
CUPTEAM 4901-78
to
2140
209
Horne KFUM
P10
CUPTEAM 4901-209
to
2140
229
Horne KFUM 1
D10
CUPTEAM 4901-229
to
2140
81
Horne KFUM 2
D10
CUPTEAM 4901-81
to
2140
204
HRH/Oddense
D10
CUPTEAM 4901-204
to
2140
210
HRH/Oddense
P10
CUPTEAM 4901-210
to
2140
96
HRH/Oddense
P14
CUPTEAM 4901-96
to
2140
98
HRH/Oddense 1
D12
CUPTEAM 4901-98
to
2140
99
HRH/Oddense 1
P12
CUPTEAM 4901-99
to
2140
100
HRH/Oddense 1*
D14
CUPTEAM 4901-100
to
2140
102
HRH/Oddense 2
D12
CUPTEAM 4901-102
to
2140
222
HRH/Oddense 2
D14
CUPTEAM 4901-222
to
2140
223
HRH/Oddense 2*
P12
CUPTEAM 4901-223
to
2140
107
Ikast KFUM
D14
CUPTEAM 4901-107
to
2140
108
Ikast KFUM
P14
CUPTEAM 4901-108
to
2140
221
Ikast KFUM 1
D10
CUPTEAM 4901-221
to
2140
111
Ikast KFUM 1
D12
CUPTEAM 4901-111
to
2140
110
Ikast KFUM 1
P10
CUPTEAM 4901-110
to
2140
112
Ikast KFUM 1
P12
CUPTEAM 4901-112
to
2140
115
Ikast KFUM 2
D10
CUPTEAM 4901-115
to
2140
117
Ikast KFUM 2
D12
CUPTEAM 4901-117
to
2140
116
Ikast KFUM 2
P10
CUPTEAM 4901-116
to
2140
118
Ikast KFUM 2*
P12
CUPTEAM 4901-118
to
2140
120
Jernløse Håndbold*
D12
CUPTEAM 4901-120
to
2140
121
Jersie HK 1
D10
CUPTEAM 4901-121
to
2140
122
Jersie HK 2
D10
CUPTEAM 4901-122
to
2140
124
LRV Skals*
D14
CUPTEAM 4901-124
to
2140
199
Midtthy HK*
D10
CUPTEAM 4901-199
to
2140
128
Midtthy HK*
P12
CUPTEAM 4901-128
to
2140
129
Midtthy HK*
P14
CUPTEAM 4901-129
to
2140
130
Morsø HK
D12
CUPTEAM 4901-130
to
2140
131
Morsø HK
D14
CUPTEAM 4901-131
to
2140
132
Morsø HK
P12
CUPTEAM 4901-132
to
2140
133
Morsø HK 1
D10
CUPTEAM 4901-133
to
2140
202
Morsø HK 2*
D10
CUPTEAM 4901-202
to
2140
136
Odder Håndbold
P14
CUPTEAM 4901-136
to
2140
137
Odder Håndbold 1
D10
CUPTEAM 4901-137
to
2140
139
Odder Håndbold 1
D12
CUPTEAM 4901-139
to
2140
140
Odder Håndbold 1
D14
CUPTEAM 4901-140
to
2140
211
Odder Håndbold 1
P10
CUPTEAM 4901-211
to
2140
141
Odder Håndbold 1
P12
CUPTEAM 4901-141
to
2140
144
Odder Håndbold 2
D12
CUPTEAM 4901-144
to
2140
145
Odder Håndbold 2
D14
CUPTEAM 4901-145
to
2140
143
Odder Håndbold 2
P10
CUPTEAM 4901-143
to
2140
146
Odder Håndbold 2
P12
CUPTEAM 4901-146
to
2140
147
Odder Håndbold 2*
D10
CUPTEAM 4901-147
to
2140
149
Odder Håndbold 3
D12
CUPTEAM 4901-149
to
2140
224
Odder Håndbold 3*
D10
CUPTEAM 4901-224
to
2140
150
Rudersdal Håndbold 1
D14
CUPTEAM 4901-150
to
2140
151
Rudersdal Håndbold 1
P14
CUPTEAM 4901-151
to
2140
152
Rudersdal Håndbold 2
D14
CUPTEAM 4901-152
to
2140
153
Rudersdal Håndbold 2
P14
CUPTEAM 4901-153
to
2140
156
Sallingsund HK
P12
CUPTEAM 4901-156
to
2140
157
Sallingsund HK
P14
CUPTEAM 4901-157
to
2140
158
Sallingsund HK*
D10
CUPTEAM 4901-158
to
2140
159
Sallingsund HK*
D12
CUPTEAM 4901-159
to
2140
225
Team Spøttrup
P14
CUPTEAM 4901-225
to
2140
164
Team Spøttrup 1
D10
CUPTEAM 4901-164
to
2140
165
Team Spøttrup 1
D12
CUPTEAM 4901-165
to
2140
166
Team Spøttrup 1*
D14
CUPTEAM 4901-166
to
2140
167
Team Spøttrup 1*
P12
CUPTEAM 4901-167
to
2140
169
Team Spøttrup 2
D10
CUPTEAM 4901-169
to
2140
170
Team Spøttrup 2
D12
CUPTEAM 4901-170
to
2140
171
Team Spøttrup 2
D14
CUPTEAM 4901-171
to
2140
172
Team Spøttrup 2
P12
CUPTEAM 4901-172
to
2140
226
Team Spøttrup*
P10
CUPTEAM 4901-226
to
2140
173
Thisted IK 1
D10
CUPTEAM 4901-173
to
2140
174
Thisted IK 1
P12
CUPTEAM 4901-174
to
2140
175
Thisted IK 2
D10
CUPTEAM 4901-175
to
2140
176
Thisted IK 2
P12
CUPTEAM 4901-176
to
2140
177
Thisted IK 3
D10
CUPTEAM 4901-177
to
2140
178
Thy Håndbold
D14
CUPTEAM 4901-178
to
2140
179
Thy Håndbold 1
P14
CUPTEAM 4901-179
to
2140
180
Thy Håndbold 2
P14
CUPTEAM 4901-180
to
2140
183
Thyholm IF
P12
CUPTEAM 4901-183
to
2140
184
Thyholm IF*
D14
CUPTEAM 4901-184
to
2140
185
Thyholm IF*
P14
CUPTEAM 4901-185
to
2140
188
VIF Mors
D12
CUPTEAM 4901-188
to
2140
189
VIF Mors
D14
CUPTEAM 4901-189
to
2140
187
VIF Mors
P10
CUPTEAM 4901-187
to
2140
190
VIF Mors 1
P12
CUPTEAM 4901-190
to
2140
191
VIF Mors 1
P14
CUPTEAM 4901-191
to
2140
193
VIF Mors 2
P14
CUPTEAM 4901-193
to
2140
194
VIF Mors 2*
P12
CUPTEAM 4901-194
to
2140
195
VIF Mors*
D10
CUPTEAM 4901-195
to
2140